+38 073 005 005 8

Для обработки фасадных и внутренних поверхностей ВД-АК-1350

BARANEK UNIVERSAL

  • Для обработки фасадных и внутренних поверхностей ВД-АК-1350
БИО
Для внутренних работ
Для наружных работ
Шпатель
От 5-35 градусов
1м2/3-4 кг
24 часа

Декоративное покрытие

  • 185грн.

Призначення. Готове до використання декоративне покриття «BARANEK» на основі акрилового сополімера і кварцевого наповнювача з різними добавками, у тому числі антисептичними. Призначено для обробки фасадних і внутрішніх поверхонь. Наноситься на всі види ретельно, дрібно (негрубо) оброблених будівельних основ, дрібнозернисті мінеральні штукатурки всіх видів. Має високу паропроникність і водовідштовхувальність. Стійке до впливу димових газів, ультрафіолетових променів і інших атмосферних впливів. Екологічно чистий продукт. Колір – світло-пісочний. Колеруєтся. Містить антисептик.

Нанесення. Перед нанесенням поверхню очистити від пилу, бруду і заздалегідь обробити складом “CONTACT”. Покриття наноситься сталевою нержавіючою
гладилкою, товщина нанесеного шару дорівнює приблизно 2-2,5 мм (в залежності від розміру зерна наповнювача). Зайвий матеріал відаляється гладилкою в напрямі, в якому здійснюватиметься затирання штукатурки. Через декілька хвилин після нанесення (від 3 до 10 хвилин) поверхня затирається гладилкою з пінопласту, твердої пластмаси, дерев'яною або сталевою нержавіючою
гладилкою, якою наносилася штукатурка або видалялися надлишки матеріалу. Час висихання. На схоплення – 3-10 хвилин; повне – 24 години. Витрата. 3-4 кг на 1 м2. Матеріал вибухопожежобезпечний.

Запобіжні заходи. Працювати у провітрюваному приміщенні, руки захищати рукавицями. Берегти очі від попадання продукту. При закінченні робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом. Термін придатності: 12 місяців. Зберігати у щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Екологічно чистий продукт.