+38 073 005 005 8

Для обработки фасадных и внутренних поверхностей ВД-АК-1355

КОРОЕД UNIVERSAL

  • Для обработки фасадных и внутренних поверхностей ВД-АК-1355
БИО
Для наружных работ
Шпатель
От 5-35 градусов
1м2/3-4 кг
24 часа

Декоративное покрытие с эффектом борозд

  • 151грн.

Призначення. Декоративне покриття «КОРОЇД» призначене для обробки фасадних і внутрішніх поверхонь. Наноситься на всі види ретельно, дрібно (негрубо) оброблених будівельних основ: дрібнозернисті мінеральні штукатурки всіх видів. Має гарну паропроникність і високу водовідштовхувальність. Стійке до впливу димових газів, ультрафіолетових променів та інших атмосферних впливів. Колір – пісочний. Колєруеться. Містить антисептик.

Нанесення. Перед нанесенням поверхню очистити від пилу, бруду і заздалегідь обробити складом “CONTACT”. Покриття наноситься сталевою нержавіючою гладилкою, товщина нанесеного шару дорівнює приблизно 2,5 мм. Зайвий матеріал видаляється гладилкою в напрямку, у якому буде здійснюватися затирання штукатурки. Через кілька хвилин після нанесення (від 3 до 10 хв.)
поверхня затирається гладилкою з пінопласту, твердої пластмаси, деревьяною або сталевою нержавіючою гладилкою, якою наносилася штукатурка або видалялися надлишки матеріалу. Затирання здійснюється горизонтально, вертикально або круговими рухами, поки не виникне бажаний рельєф.

Час висихання. На схоплення – 3-10 хвили, повне – 24 години. Витрата. Від 3 до 4 кг на 1 м2 в залежності від розміру зерна. Матеріал вибухопожежобезпечний.

Запобіжні заходи. Працювати у провітрюваному приміщенні, руки захищати рукавицями. Берегти очі від попадання продукту. При закінченні робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом. Термін придатності: 12 місяців. Зберігати у щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Екологічно чистий продукт.