+38 073 005 005 8

Краска акриловая декоративная ВД-АК-1353

RELIEF UNIVERSAL

  • Краска акриловая декоративная ВД-АК-1353
БИО
Для наружных работ
Кисть+Валик
От 5-35 градусов
1л/1-2м2
3-6 часов

Структурная краска

  • 184грн.

Призначення. Акрилова водоемульсійна структурна фарба «RELIEF» (для зовнішніх і внутрішніх робіт) призначена для створення різних ефектів при декоративному оформленні поверхонь, а також для економічного і швидкого фарбування фасадів (дозволяє приховати дрібні нерівності). Наноситься на будь- які мінеральні поверхні (бетон, штукатурка, цегла) та гіпсокартон. Паропроникна.

Стійка до УФ-променів. Біла (95 %). Колерується. Містить антисептик. Підготовка до нанесення. Перед нанесенням перемішати. Наносити структурним валиком на поверхню, попередньо оброблену Кварц-ґрунтом (при значній висоті рельєфу), або Грунт-К. Допускається розведення водою до бажаної вьязкості, але не більше 5 % від обьєму.

Час висихання. Вiд 3 до 6 годин. Витрата. 1 л вистачає для обробки 1-2 м2. Матеріал вибухопожежобезпечний. Запобіжні заходи. Працювати у провітрюваному приміщенні, руки захищати рукавицями. Берегти очі від попадання продукту. При закінченні робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом. Термін придатності: 12 місяців. Зберігати у щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Екологічно чистий продукт. Вироблено з високоякiсної європейської сировини.