+38 073 005 005 8

Краска акриловая водно-дисперcионная ВД-АК-2102

ECOLAT INTERIOR

  • Краска акриловая водно-дисперcионная ВД-АК-2102
БИО
Для внутренних работ
Кисть+Валик
От 5-35 градусов
1л/8-10 м2
1-3 часа

Интерьерная матовая краска для стен и потолков

  • 53грн.

Призначення. Водно-дисперсійна фарба «ЕCOLAT» (для внутрішніх робіт) призначена для фарбування стін, стель (бетон, штукатурка, гіпсокартон), а також фанери, ДСП, ДВП, та нанесення на поверхні, раніше пофарбовані в/емульсійними фарбами. Яскраво-біла (98 %). Колерується. Містить антисептик. Cтійка до сухого стирання, витримує вологе прибирання.

Підготовка до нанесення. Видалити з поверхні бруд, пил. Перед нанесенням перемішати. Наносити пензелем, валиком або пневматичним розпилювачем на поверхню, попередньо оброблену ґрунтовкою. Допускається розведення водою до бажаної вязкості, але не більше 10 % від обьєму.

Час висихання. Вiд 1 до 3 годин (залежно від вологості і температури). Витрата. 1 л вистачає для обробки 8-10 м2. Матеріал вибухопожежобезпечний. Запобіжні заходи. Працювати у провітрюваному приміщенні, руки захищати рукавицями. Берегти очі від попадання продукту. При закінченні робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом. Термін придатності: 12 місяців. Зберігати у щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С.

Екологічно чистий продукт. Вироблено з високоякiсної європейської сировини.